Nowe forum zespołu Skaldowie
Wydarzenia, koncerty, płyty, fani i inne

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-11-08 00:38:44

Marcin_SuchaBesk
Użytkownik
Dołączył: 2019-02-06
Liczba postów: 27
Windows 7Firefox 70.0

Skaldowski Sylwester?

Szanowni Fani [dblpt])

Jako że naszych spotkań jest wciąż za mało - bo przecież moglibyśmy się spotykać codziennie i tematów do dyskusji i nie tylko na pewno by nie zabrakło - pojawił się pewien pomysł. Być może ktoś z Was byłby zainteresowany czymś, co roboczo można byłoby nazwać "Skaldowskim Sylwestrem"?

Miejsce tej imprezy jest najlepsze z możliwych - ci, co już tam byli, na zlotach, czy przy innych okazjach, z pewnością nie mają co do tego wątpliwości, a ci, co jeszcze nie byli... muszą uwierzyć na słowo [dblpt]D Otóż naszymi Gospodarzami byliby Ania i Jarek Fischbachowie w swoim przeuroczym siedlisku "Pod Lipą" w Budach Lucieńskich koło Gostynina. Do dyspozycji mamy kilka pokojów dwuosobowych oraz jeden czteroosobowy (wszystkie z łazienkami). Cała impreza odbyłaby się w dniach 30 grudnia - 2 stycznia (trzy noclegi), a koszt noclegów wynosi 200 zł za osobę. Wyżywienie - we własnym zakresie, przy czym oczywiście wszelkie szczegóły ustalilibyśmy wspólnie, ale dopiero wówczas, gdyby okazało się, że jest ktoś zainteresowany taką imprezą. Minimalna ilość uczestników to 10 osób (maksymalna ok. 15-16).

Jeśli ktoś miałby ochotę skaldowsko "zasylwestrować", bardzo proszę o zgłoszenia WYŁĄCZNIE na adres mailowy skald@poczta.fm. Nie jest to związane póki co z żadnymi wpłatami, ponieważ chcielibyśmy wiedzieć, czy w ogóle jest szansa, by ta "złota dziesiątka" się zebrała (wiadomo, że jest już późno i większość z Was ma już pewnie Sylwestra zaplanowanego; może poza takimi osobamni, jak ja, które uważają że świętowanie Sylwestra to masochizm i perwersja, bo jak można cieszyć się z tego, że człowiek się starzeje? ;-) ). Jednak z drugiej strony, jeśli liczba zgłoszeń okaże się wystarczająca, to wtedy obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy".

A więc - czekam na ewentualny odzew i zgłoszenia [dblpt])

Offline

#2 2019-11-11 17:40:43

Marcin_SuchaBesk
Użytkownik
Dołączył: 2019-02-06
Liczba postów: 27
Windows 7Firefox 70.0

Odp: Skaldowski Sylwester?

Do "złotej dziesiątki" brakuje jeszcze trzech osób. A więc - kto wie?... ;-)

Offline

#3 2019-11-14 23:45:51

Marcin_SuchaBesk
Użytkownik
Dołączył: 2019-02-06
Liczba postów: 27
Windows 7Firefox 70.0

Odp: Skaldowski Sylwester?

Na ewentualnie zgłoszenie brakujących trzech osób czekam do 20 listopada. Jeśli zgłoszeń nie będzie - zamykamy temat.

Offline

#4 2019-11-21 22:55:33

Marcin_SuchaBesk
Użytkownik
Dołączył: 2019-02-06
Liczba postów: 27
Windows 7Firefox 70.0

Odp: Skaldowski Sylwester?

Sylwester się odbędzie [dblpt])

Jakby są - są jeszcze trzy wolne miejsca.

Offline

#5 2019-12-20 09:01:11

Jacek Andrzej z Krakowa
Użytkownik
Dołączył: 2019-02-20
Liczba postów: 22
WindowsFirefox 71.0

Odp: Skaldowski Sylwester?

Choć deszcz za oknem miast świeżego śniegu
Świąteczny nastrój każe zwolnić biegu.
Bo w sercu mieszka, nie za szybą przecież,
ta mała radość, co ją Ten Dzień niesie.

Gdy w domu szczęście i wypieków wonie,
Święta w pokoju i rodzinnym gronie.
Zdrowi bywajcie, łaskami darzeni,
i w nowym roku duchem odświeżeni.

Kalendarz nowy to żadne wyzwanie,
niech każdy dzień szczęśliwym się stanie.
I dobre duchy zawsze będą z Wami,
czego Wam życzy "Jacek z pierogami"  [dblpt])

Offline

#6 2019-12-21 21:04:58

rms24
Użytkownik
Dołączył: 2019-03-11
Liczba postów: 143
Windows XPChrome 49.0.2623.112

Odp: Skaldowski Sylwester?

Jacku, nie wiem jak to napisać, ale muszę...się przyznać
Nawet ja, wierny  forumowicz przeniosłem się na Facebooka i snuję swoje mądrości we wszelkich dziedzinach. Żal mi, że Ciebie tam nie mam, bo jesteś niezwykłym partnerem do dyskusji. Ale , jak mówią, góra z góra się nie zejdzie, ale człowiek z człowiekiem... tak.  [dblpt])

Offline

#7 2019-12-23 08:50:33

Jacek Andrzej z Krakowa
Użytkownik
Dołączył: 2019-02-20
Liczba postów: 22
WindowsFirefox 71.0

Odp: Skaldowski Sylwester?

Wiem Romku. A na FB mnie nie ma, bo zwyciężyło przyzwyczajenie z lat młodości (wyniosłe wtedy z lektur nadobowiązkowych), że nie zostawia się po sobie zbędnych śladów. FB i wszystkie te fora społecznościowe, za dużo wiedzą o ich użytkownikach, śledząc każdy ich krok! A ja nie lubię "chodzić na smyczy". Zawsze byłem wolnościowcem i liberałem. Ale jest wyjście z tej sytuacji. Można FB używać "pod pseudonimem". I wtedy wiesz co dzieje się w świecie, sam nie będąc zbyt widocznym.  [dblpt])
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia...

Offline

#8 2019-12-23 23:04:02

Marcin_SuchaBesk
Użytkownik
Dołączył: 2019-02-06
Liczba postów: 27
Windows 7Firefox 71.0

Odp: Skaldowski Sylwester?

Tylko nie myśl, braciaszku, że tu na forum nie zostawiasz śladów. Zuckerberg co najmniej raz w tygodniu wsuwa kolację wg przepisów Oli, a Trump doi miód za miodem, nie miej złudzeń [dblpt]D

Ostatnio edytowany przez Marcin_SuchaBesk (2019-12-23 23:04:16)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
goodlifemta - zmiany-2tia - foxy - goodgame - muonline