Nowe forum zespołu Skaldowie
Wydarzenia, koncerty, płyty, fani i inne

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-02-23 22:16:22

winmar
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-22
Liczba postów: 21
Windows 7Firefox 65.0

SKALDOWIE-Z przymrużeniem oka (KAMCD 18)

Przeglądają dostarczone wraz z najnowszą płytą Jacka Zielińskiego, katalogi wydanych przez Kameleonrecords płyt CD, natknąłem się na pozycję
SKALDOWIE-Z przymrużeniem oka (KAMCD 18), widząc nieznany tytuł i jego dość niski numer katalogowy zacząłem się zastanawiać w jaki sposób przegapiłem to wydawnictwo. Jednak po pewnym czasie poświęconym gwałtownym poszukiwaniom w/w tytułu doszedłem do wniosku że owo wydawnictwo jest dopiero przygotowywane do edycji. Czy administrator forum posiada głębszą wiedzę w tej sprawie?

Offline

#2 2019-02-24 08:31:44

Maciek
Administrator
Dołączył: 2019-01-22
Liczba postów: 111
WindowsChrome 64.0.3282.140

Odp: SKALDOWIE-Z przymrużeniem oka (KAMCD 18)

winmar napisał/a:

Przeglądają dostarczone wraz z najnowszą płytą Jacka Zielińskiego, katalogi wydanych przez Kameleonrecords płyt CD, natknąłem się na pozycję
SKALDOWIE-Z przymrużeniem oka (KAMCD 18), widząc nieznany tytuł i jego dość niski numer katalogowy zacząłem się zastanawiać w jaki sposób przegapiłem to wydawnictwo. Jednak po pewnym czasie poświęconym gwałtownym poszukiwaniom w/w tytułu doszedłem do wniosku że owo wydawnictwo jest dopiero przygotowywane do edycji. Czy administrator forum posiada głębszą wiedzę w tej sprawie?

Marku, ponieważ niespodziewanie pojawiła się możliwość wydania najnowszego albumu Jacka i Skaldów to pozostałe wydawnictwa zostały przesunięte na późniejszy termin, ale absolutnie nie zaniechane [dblpt]) W tym roku ujrzy światło dzienne kilka skaldowskich wydawnictw na CD i LP. Wśród tych pierwszych będzie krążek "Z przymrużeniem oka", który będzie zawierać nagrania koncertowe m.in. składankę przebojów, którą zespół prezentował podczas trasy koncertowej z okazji swojego 10-lecia (!) oraz z innych występów (w tym festiwali) w okresie 1973-80. Jednak wcześniej ujrzy światło dzienne druga część nagrań niemieckich oraz... ale nie chcąc odbierać prawa Pawłowi do ogłaszania nowości - wybacz, że więcej nie zdradzę. W każdym razie wytężone prace trwają i pewne rzeczy już są prawie gotowe [dblpt])

Offline

#3 2019-02-24 20:18:33

winmar
Użytkownik
Dołączył: 2019-01-22
Liczba postów: 21
Windows 7Firefox 65.0

Odp: SKALDOWIE-Z przymrużeniem oka (KAMCD 18)

Dzięki za odpowiedź, i cieszę się że ciągle się znajdują skaldowskie perełki.
Pozdrawiam M

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
alfa - xplayforum - ag2 - orlikowo - radiobudar5b89